Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky z vandrů.

(Color, 24. 5. 2010 10:51)

Ahoj máte to tu pěkné to jsem se pokochal. Máte-li zájem se podívat na několik set vandrů TO. Rosomák tak je to tady: http://coloraaa.rajce.idnes.cz/ Máte výběr z 265 alb. Tak si každý něco vybere. Suchou stezku a modrou oblohu na Vašich vandrech přeje: Color z TO. Rosomák.

Vyjížďky na koni v Podkozí?

(Dan, 25. 4. 2010 21:28)

Hezký večer, našel jsem tyto stránky a chtěl bych poprosit, jestli náhodou někdo nemáte nějaký kontakt na p. Bryndu, který údajně nabízí možnost vyjížděk na koních v Podkozí. Hledal jsem na internetu, ale našel jsem jenom tenhle odkaz: http://www.podkozi.eu/Vyjizdky%20na%20konich.htm a tam není žádné spojení. Moc děkuju za případný kontakt na mail gam@centrum.cz, Dan

HRDINOVÉ PODKOZSKÝCH PLÁNÍ - dětský den

(PES (Údolí oddechu), 20. 4. 2010 21:16)

Pro Janu: Pokud je dotaz na tento dětský den, tak věkové omezení neexistuje (nebýt jeden z připravujících, tak se zúčastním také :) ). Nicméně si dovedu představit děti zhruba od 4 let do nějakých 14 až 15 - záleží na každém, jak je hravý... :)

Dětský den

(jana, 20. 4. 2010 18:02)

Dobrý den chtěla bych se zeptat od kolika do kolika let je ten dětský den vhodný děkuji moc :)

HRDINOVÉ PODKOZSKÝCH PLÁNÍ

(Eva ,Údolí oddechu, 12. 4. 2010 10:23)

Ahoj všem,touto cestou chceme pozvat malé kamarády i rodiče na dětský den,který se bude konat 12.6.2010
od 10.00 hodin na osadním hřišti Údolí oddechu.Jedná se o různé dětské soutěže jako např. hod lasem, hod podkovou,střílení, skákání v pytlích atd.Občerstvení bude zajištěno.Těšíme se na vás.

atletický čtyřboj

(Eva, 7. 3. 2010 19:34)

Dětský atletický čtyřboj pořádá osada Údolí oddechu.Koná se 7.8. od 9.00 hod.na hřišti UO
Je to pro děti cca od tří let do 14 let.
Vše je na stránkách UO, kde je i nová termínovka.

dětský den

(kristýna, 21. 2. 2010 19:47)

dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně dětského dnu.Od kolika do kolika let je to vhodné jetli by se tam moje starší děti nenudili.A ještě bych se chtěla zeptat jak je akce FOTBALOVÝ TURNAJ 4+1 a dětská vybíjená (na hřišti Dědkův vrch) tak ohledně té dětské vybíjené od kolika do kolika let by se děti mohli účastnit a jestli by se mohla účastnit i moje 13 dcera.A jestli by musela mít i tým nebo jak se to bude konat.MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚD!!!!!!

termínovka

(hyfi, 16. 2. 2010 19:35)

Ahoj. Na tvůj dotaz ti mohu pouze sdělit, že na těchto stránkách bude uvedena termínovka všech akcí pořádaných na osadách Kačáku v Podkozí i s hodinou, kdy začínají. Bohužel termínovka ještě není hotová a nebo o ní zatím nevím. Mám přislíbeno, že ji dostanu hned jak bude dopsána a taky ji hned uveřejním a to i na www.dedkuvvrch.estranky.cz. Ahoj a na viděnou hyfi@volny.cz

Sportovní akce

(kristýna, 16. 2. 2010 14:25)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně konání sportovních akcí minulý rok jsme se účastnili s dětmi atletckého čtyřboje mládeže a o tom kde a v kolik hodin je sraz jsem se dozvěděli na nástěnce hospody která vyhořela a tak bych se chtěla zeptat kde se dozvíme v kolik je sraz na tuto a ostaní akce díky moc za odpověd!!!!

Prosba

(Pavlína, 14. 2. 2010 19:41)

Ahoj
Hledám informace o místu, které jsem jako dítě milovala.A také o člověku kterého jsem měla velmi ráda. Nic méně vztahy byly složité. A pro mě v této i době minulé dost zkreslené. Chci, ale říct, že je moc milé a zajímavé hned na prvních stránkách o kterých jsem si myslela, že bych alespoň o místech mohla něco zjistit, najdu i člověka, který mnoho znamenal pro mou sestru a mám ten pocit, jestli si dobře vzpomínám by mi mohl i pár věcí povědět o človíčku, kterého mám jen v matných mnohdy zkreslených vzpomínkách. Tímto uctivě zdravím Filunu a jak jí nazývala moje sestra Lída Fílu. Snad na tyto stránky chodí i víc lidí, kteří by mi mohli více povědět a zavzpomínat na Jiřího Rezka. Ročník 1943. Kdo má, co by mohl a chtěl o něm říct jeho nejstarší dceři Pavlíně prosím pište na email: pavlina.rn@seznam.cz S pozdravem Pavlína Rezková Novotná

stránky

(hyfi, 3. 11. 2009 20:41)

Ahoj a děkuji, že si se mi ozvala. Jsem velice rád, že alespoň někdo zareagoval, kromě ÚO. Určitě pomoc pro tyto stránky potřebuji. Každá osada zde na těch web bude mít svoji stranu, i když stránky jsou trochu omezené protože jsou bezplatné. Jinak jak jsem pochopil jsi z osady Starý potok. Prosím podívej se na stránku DV a ÚO, kde už je naznačeno co by mělo být i u ostatních osad. Prosil bych tě však o zaslání tvého e mailu abychom se mohli dohodnout co na stránky dáme.

T.O. Starý Potok

(Filomena Jičínská, 2. 11. 2009 21:04)

Na úvod:K mému křestnímu jménu: říká se mi Filuna (za svobodna Červenková, pak Kaňková - tedy matka Tomáše Kaňky, současného šerifa a bývalá švagrová Honzy Hradce, bývalého šerifa). Moji rodiče patřili k zakládajícím členům osady, mám zpracovanou osadní kroniku včetně fotografií (do r. 1950 dost podrobně, pak už je to horší), která je sice t.č. v muzeu v Unhošti, ale mám ji v PC. Navíc mám něco zpracované z Batalionu, ze kterého vlastně naše osada vzešla v r. 1941. Jinak se dost zabývám historií těchto končit a občas píši i do Unhošťských Listů. Takže ráda na tyto stránky přispěji a jsem ochotna se všemožně v rámci časových možností zapojit. Podotýkám, že nejsem žádné house, ale jsem pro každou srandu a mám ještě poměrně dost elánu. Chatu mám u Bočkova mlýna, první za lávkou při pěšině do Podkozí.)Napiš co mám udělat a jak si představuješ tyhle stránky. Jsem ráda, že se konečně toho někdo ujal. Ahoj Filuna