Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Věkové kategorie:
Chlapci 5 – 9 let:
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
2002
Petřík Tomáš
Rujana
M
05-09
 51:32
2.
2004
Lohniský Tomáš
Rovinka
M
05-09
 52:35
3.
2007
Hruška Jakub
Červený Mlýn
M
05-09
1:42:05
 
Dívky 05 - 09 let:
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
2005
Behenská Petra
ÚO
Ž
05 - 09
1:27:45
2.
2007
Sokolová Veronika
Dědkův vrch
Ž
05 - 09
1:39:15
 
Chlapci 10 – 14 let:
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1999
Kalousek Jakub
Dědkův Vrch
M
10-14
 38:39
2.
1998
Lavička Vít
Červený Mlýn
M
10-14
 47:20
3.
1998
Svět Lubomír
OWS
M
10-14
 49:50
4.
1998
Bukáček Michal
Starý potok
M
10-14
1:00:39
5.
2001
Lomnický Matyáš
Rovinka
M
10-14
1:02:55
DQ
1998
Zahradník Jiří
Starý potok
M
10-14
 
 
Dívky 10 – 14 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1999
Zemanová Dominika
Beroun
Ž
10-14
   44:02
2.
1998
Vondrovská Jana
Dědkův vrch
Ž
10-14
1:09:00
 
Muži 15 – 20 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1994
Pucholt Tomáš
Červený mlýn
M
15-20
31:40
2.
1992
Hlaváček Jaroslav
Červený mlýn
M
15-20
36:06
3.
1995
Svět Marcel
OWS
M
15-20
41:28
4.
1994
Horáček Jan
Červený Mlýn
M
15-20
 43:37
 
Ženy 15 – 20 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1993
Boleslavská Tereza
Červený mlýn
Ž
15-20
42:32
2.
1998
Vančová Dominika
Starý potok
Ž
15-20
46:19
 
Muži 21 – 35 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1984
Vaněk Martin
Starý potok
M
21-35
30:01
2.
1990
Bukaček Martin
Starý potok
M
21-35
31:45
3.
1979
Kašák Vladimír
OWS
M
21-35
35:38
4.
1978
Roubíček Tomáš
Rejnov
M
21-35
42:47
5.
1979
Urban Petr
OWS
M
21-35
46:19
6.
1978
Štědronský Radek
Dědkův vrch
M
21-35
47:37
7.
1976
Lohnický David
Rovinka
M
21-35
52:36
8.
1978
Špaček Martin
OWS
M
21-35
54:14
9.
1976
Seidl Zdeněk
Dědkův vrch
M
21-35
54:20
DQ
1984
Mrázek Michal
Rejnov
M
21-35
 
DQ
1979
Slavík Aleš
Rovinka
M
21-35
 
Ženy 21 – 35 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1984
Krpešová Jana
Rejnov
Ž
21-35
   49:06
2.
1981
Veselá Kateřina
Rejnov
Ž
21-35
   53:26
3.
1987
Krejčová Lada
Batalion
Ž
21-35
   54:13
4.
1985
Houšťová A lexandra
Starý potok
Ž
21-35
1:02:10
5.
1983
Roubíčková Lenka
Rejnov
Ž
21-35
1:16:57
6.
1981
Hochová Jana
Dědkův vrch
Ž
21-35
1:39:15
 
Muži 36 – 49 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1974
Tlustý Jan
Červený Mlýn
M
36-49
 35:31
2.
1971
Podhorský Vladimír
Dědkův vrch
M
36-49
 36:55
3.
1966
Ludmila Jindřich
Červený Mlýn
M
36-49
 39:15
4.
1975
Novák Aleš
Červený Mlýn
M
36-49
40:58
5.
1972
Soldát Tomáš
Batalion
M
36-49
 42:13
6.
1962
Řezník Milan
Starý potok
M
36-49
 49:36
7.
1969
Skořepa Pavel
OWS
M
36-49
 53:52
8.
1965
Holaj Robert
Rovinka
M
36-49
 59:51
9.
1972
Čejka Jan
Rovinka
M
36-49
1:03:23
10.
1964
Spousta Martin
Mirodol
M
36-49
1:03:57
11.
1975
Zahradník Milan
Starý potok
M
36-49
1:12:38
 
Ženy 36 – 49 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1966
Růžičková Jitka
Červený Mlýn
Ž
36-49
 47:52
2.
1966
Řezníčková Alena
Starý potok
Ž
36-49
 51:45
3.
1971
Hlavničková Vlaďka
Dědkův Vrch
Ž
36-49
 52:23
4.
1971
Lavičková Jiřina
Červený Mlýn
Ž
36-49
1:02:55
5.
1971
Spoustová Ivana
Mirodol
Ž
36-49
1:03:54
6.
1973
Petříková Štěpánka
Rujana
Ž
36-49
1:06:42
7.
1974
Vondrovská Jana
Dědkův Vrch
Ž
36-49
1:09:46
 
Muži 50 – 59 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1954
Mezera Karel
Batalion
M
50-59
   37:17
2.
1953
Tůma František
Červený Mlýn
M
50-59
   40:02
3.
1959
Pucholt Jiří
Červený Mlýn
M
50-59
   40:20
4.
1956
Šturma Petr
Starý potok
M
50-59
1:12:35
5.
1956
Očenášek Vladimír
Rujana
M
50-59
1:16:49
 
Ženy 50 – 59 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1952
Kulhánková Magda
Červený Mlýn
Ž
50-59
1:35:06
 


 
Muži 60 až 69 let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1946
Roubíček Jiří
Rejnov
M
60-69
58:31
2.
1946
Horáček Jaroslav
Červený Mlýn
M
60-69
1:06:09
3.
1944
Mrkvička Miroslav
OWS
M
60-69
1:07:40
4.
1944
Pajma Zdeněk
Dědkův vrch
M
60-69
1:09:00
5.
1947
Lehký Vladimír
Rujana
M
60-69
1:16:46
6.
1944
Čejka Stanislav
Rovinka
M
60-69
1:21:23
7.
1946
Wolf Miroslav
Dědkův vrch
M
60-69
1:42:35
 
1949
Urban Bohuslav
Rovinka
M
60-69
DNF
 
Ženy 60 a více let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1950
Roubíčková Jaroslava
Rejnov
Ž
60 a více
1:05:14
2.
1949
Běličová Blanka
Dědkův Vrch
Ž
60 a více
1:09:25
3.
1947
Wolfová Vlasta
Dědkův Vrch
Ž
60 a více
1:42:32
 
1947
Urbanová Marie
Rovinka
Ž
60 a více
DNF
 
Muži 70 a více let
 
Ročník
 
 
 
 
 
1.
1940
Tlustý Ladislav
Červený Mlýn
M
70 a starší
 49:07
 
 Rodinná družstva: 
1.
Behenský Petr (68), Eva (72), Pavel (09)
ÚO
R
 
1:28:23
2.
Rufferovi
Červený Mlýn
R
 
1:30:25
3.
Hruškovi
Červený Mlýn
R
 
1:42:13
4.
Sokolovi
Dědkův Vrch
R
 
1:46:25
 
Tříčlenná osadní družstva:
1.
Pucholt, Tlustý J., Hlaváček
Červený Mlýn
D
 
1:43:17
2.
Vaněk, Bukáček M., Vančová
Starý potok
D
 
1:47:05
3.
Podhorský, Kalousek, Štědronský
Dědkův vrch
D
 
2:03:11
4.
Kašák, Svět M., Urban
OWS
D
 
2:03:25
5.
Mezera, Soldát, Krejčová
Batalion
D
 
2:13:43
6.
Roubíček, Krpešová, Veselá
Rejnov
D
 
2:25:19
7.
Lohniský T., Lohniský D., Holaj
Rovinka
D
 
2:45:02
8.
Petřík, Petříková, Lehký
Rujana
D
 
3:15:00
 
Soutěž osad v účasti:
 
 
počet běžců
počet pořadatelů
celkem účastníků
 
1.
Červený Mlýn
22
2
24
 
2.
Dědkúv vrch
16
 
16
 
3.
ÚO
 4
10
14
 
4.
Starý potok
 9
2
11
 
5.
OWS
 7
 
 7
 
6.
Rejnov
 6
 
 6
 
6.
Rovinka
 6
 
 6 
2 nedoběhli
8.
Batalion
   3
2
 5
 
9.
Rujana
   4
 
 4
 
 
Nejstarší účastník:    Tlustý Ladislav     *1940 červený mlýn        čas: 49:07
Nejstarší účastnice:  Wolfová Vlasta     *1945 Dědkúv vrch         čas: 1:42:32
 
Komentář k průběhu závodu:
Závodníci označení DQ byli diskvalifikováni pro zkrácení trati (neproběhli kontrolou patrně na Starém potoce). Pro příště je třeba se dohodnout s někým z Rovinky nebo Starého potoka, aby dělal směrníka na odbočce z asfaltky na Rovince vlevo ke kontrole SP (označení bylo v pořádku podle borce, který také odbočku přeběhl a vrátil se; jen je třeba si uvědomit, že po výběhu kopce se projeví únava a označení mohou nezkušení běžci přehlédnout). Urbanovi (DNF) do cíle nedorazili.
Ke zmatkům při předávání cen: kategorii 14 až 20 let vytvořili patrně loni na Starém potoce (v původních propozicích BK taková nebyla) rozdělením kategorie 15 až 35let, ale při výrobě cen jsme si toho nevšimli. Je to rozdělení správné, v atletice je kategorie dospělých od 20 let, do 19 let je mládež. Proto navrhujeme nové správnější rozdělení na kategorii 15 až 19let a kategorii 20 až 35 let a pro tu nižší věnujeme putovní ceny.
Také žádáme další pořadatele, aby na případné změny oproti původním propozicím upozornili  v jimi vydávaných výsledcích závodu.
Putovní ceny: bohužel jsme nezvládli zaznamenat přesně, které jsme předali! Takže co si pamatujeme:
             - cenu převzala nejrychlejší žena Tereza Boleslavská a nejrychlejší muž Martin Vaněk
             - cenu převzala vítězka kategorie dívek do 9 let Petra Behenská
             - cenu převzala vítězka kategorie dívek do 14 let Dominika Zemanová (ponechala ji pořadateli)
             - cenu převzala vítězka kategorie žen do 35 let Jana Krpešová
             - cenu převzala vítězka kategorie žen do 49 let Jitka Růžičková
             - cenu převzal vítěz kategorie mužů do 69 let Jiří Roubíček
             - dále jsme cenu předali družstvu Červeného mlýna a ta byla také ponechána u pořadatele
             - ostatní ceny patrně předešlí držitelé nevrátili buď nám nebo už někdy dříve!
Osada Rejnov požádala o přijetí do závodu jako další kačácká osada, zaplatila startovné (dokonce i za loňský ročník). Žádám tímto o vyhovění jejich žádosti budoucí pořadatele Běhu Kamarádství.
            
Zpracoval Petr Behenský, pbehensky@chello.cz